Harmonijne i piękne portrety kobiet Iwony Aleksandrowicz

Harmonijne i piękne portrety kobiet Iwony Aleksandrowicz

Na moich zdjęciach można zobaczyć w zasadzie jedynie kobiety... Chyba dlatego, że pokazuję mój świat, moje myśli, wyobrażenia, marzenia. Kiedy przychodzi mi do głowy pomysł, natchnienie na jakąś sesję od razu "widzę" kobietę. Ten obraz jest na tyle sugestywny, że nie wyobrażam sobie innego bohatera moich zdjęć. Aczkolwiek zdarzyło mi się również pracować z modelami, ale zawsze jednak "wplatałam" ich w historie o kobietach... Kobieta znów była niejako głównym tematem zdjęcia. Wydaje mi się, że poprzez moje zdjęcia po prostu wyrażam siebie...


Fotografia jest dla mnie jak powietrze. Albo jak kapryśna miłość – kocham ją i nienawidzę czasem. Jeśli akurat nie pracuję nad moimi zdjęciami, oglądam prace innych fotografów w internecie. I wciąż staram się uczyć, bo wiem ciągle za mało. Ogólnie fotografii poświęcam wiele godzin w ciągu dnia. Na niektóre sesje poświęcam cały dzień: przygotowania, dojazd, fotografowanie, powrót… Potem wywoływanie, skanowanie negatywów. Wszystko to pochłania mnóstwo czasu. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem