Hasselblad H4D-31 - nowy aparat średnioformatowy

Hasselblad H4D-31 - nowy aparat średnioformatowy

Hasselblad H4D-31 to zaprezentowany dzisiaj nowy aparat średnioformatowy, wyposażony w 31-megapikselowy sensor i system "True Focus", znany z H4D-40. Aparat został wyceniony na 9.995 euro, co po przeliczeniu da około 40 tys. złotych (plus podatek).


Hasselblad H4D-31 to kolejna, po H4D-40, alternatywa dla profesjonalistów użytkujących do tej pory lustrzanek 35 mm. Producent, mając na uwadze sporą popularność ostatniego aparatu, poszedł za ciosem i wyposażył nowy sprzęt w 31-megapikselową matrycę, system True Focus (odpowiedzialny za szybkie i celne ostrzenie na całym zakresie ogniskowej, niezależnie od wskazanej przysłony), możliwość podłączenia szkieł z V-Systemu oraz system Hasselblad Natural Color Solution.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem