Hasselblad Masters Awards 2014 - galeria zwycięskich fotografii

Hasselblad Masters Awards 2014 - galeria zwycięskich fotografii

Konkurs Hasselblad Masters Awards od 2001 roku cieszy się renomą w środowisku fotograficznym. Do ostatniej edycji konkursu zgłoszono prawie cztery tysiące prac. Wśród finalistów konkursu wielokrotnie znajdowali się Polacy, w tym roku w kategorii Sztuka zwycięzcą został Rafał Maleszyk mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych.


Konkurs jest skierowany do profesjonalnych fotografów, którzy są aktywni na rynku od ponad 3 lat. Aktywność zawodowa jest tu rozumiana jako uzyskiwanie 51% przychodu z działalności fotograficznej. Zgłaszane zdjęcia nie muszą być wykonane za pomocą sprzętu Hasselblada, wystarczy, że zostały zrobione przy użyciu aparatu z matrycą powyżej 16 megapikseli. 

Zdjęcia zostały ocenione w 12 kategoriach: Ślub/Towarzyskie, Portret, Moda/Beauty, Produkt, Sztuka, Architektura, Natura/Krajobraz, Dzika Przyroda, Projekt//21 (specjalna kategoria dla uczestników poniżej 21. roku życia), Edytorial, Pod Wodą oraz w kategorii Ogólnej.

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem