Hasselblad Phocus 2.6, Phocus Quick i Phocus Mobile

Hasselblad Phocus 2.6, Phocus Quick i Phocus Mobile

Firma Hasselblad udostępniła nową wersję aplikacji do wywoływania i obróbki plików RAW, Phocus 2.6. Ponadto, do dyspozycji użytkowników oddano także programy Phocus Quick i Phocus Mobile, o których nieco więcej dowiecie się z dalszej części newsa.


Hasselblad Phocus w wersji 2.6 ma być - według deklaracji producenta - szybszy i wygodniejszy w obsłudze. Hasselblad dodał nowe funkcjonalności, takie jak narzędzie do usuwania niechcianych obiektów z kadru, funkcję oznaczania zdjęć gwiazdkami, szybszą przeglądarkę zdjęć i inne. Równolegle z aktualizacją na wprowadzane zostaną również dwie "poboczne" wersje programu. Phocus Quick pozwala na półautomatomatyczny import i obróbkę plików RAW (z zachowaniem najważniejszych funkcji pełnowartościowego Phocusa). Wystarczy zatem włączyć aplikację, wskazać dane fotografię i poczekać na efekt.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem