HD PENTAX-D FA 50mm F1.4 SDM AW - znamy cenę obiektywu z linii Star

HD PENTAX-D FA 50mm F1.4 SDM AW - znamy cenę obiektywu z linii Star

Do sprzedaży trafia nowy obiektyw HD PENTAX-D FA 50mm F1.4 SDM AW. Najnowszy stałoogniskowy model dołączy do serii PENTAX Star (★), która cechuje się najwyższą jakością obrazowania wśród linii obiektywów z mocowaniem –K. Zastosowanie zaawansowanych rozwiązań optycznych gwarantuje wyjątkową ostrość, jednocześnie minimalizując wszelkie aberracje. Obiektyw jest dostosowany do pracy z obecnymi korpusami PENTAX, jednak został zaprojektowany również z myślą o bardziej zaawansowanych modelach następnych generacji.


Połączenie zaawansowanego sytemu Aero Bright Coating II* z wielowarstwową powłoką HD**, która redukuje średni współczynnik odbicia w zakresie światła widzialnego o 50% w stosunku do konwencjonalnych powłok wielowarstwowych, sprawiło, że obiektyw PENTAX 50mm charakteryzuje się wyjątkowo skuteczną redukcją wszelkich odblasków, flar i duchów. Dzięki zastosowaniu trzech soczewek o niezwykle niskiej dyspersji i soczewki asferycznej, najnowszy model niweluje aberracje chromatyczne i sferyczne, zapewniając ostre obrazy o wysokim kontraście. Obiektyw minimalizuje także zniekształcenia przy wykonywaniu zdjęć z odległości poniżej metra, co zapewnia naturalne odwzorowanie fotografowanego obiektu w całym zakresie ostrości: od minimalnej odległości ogniskowania do nieskończoności.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem