Hewlett-Packard HP MP200 - multimedialny odtwarzacz Full HD

Hewlett-Packard HP MP200 - multimedialny odtwarzacz Full HD

Hewlett-Packard HP MP200 to sieciowy odtwarzacz multimedialny, w pełni wspierający nowe standardy HD. Z jego pomocą możemy oglądać filmy, nagrania z kamer, słuchać muzyki czy przygotowywać rozbudowane prezentacje zdjęć w wysokich rozdzielczościach.


Hewlett-Packard HP MP200 pozwala również na odtwarzanie plików udostępnionych w sieci domowej (z dysków komputerów i serwerów NAS), z pendrive'ów, dysków zewnętrznych czy napędów optycznych CD/DVD podłączanych za pośrednictwem USB. Podłączenie odtwarzacza do internetu owocuje dostępem do telewizyjnych kanałów Live TV i wielu innych materiałów. MP200 oferuje także szereg innych funkcji, takich jak historia ostatnio odtwarzanych plików, obsługa tagów dla plików FLAC, wyszukiwanie plików według nazw z opcją sortowania wyników, funkcję autoplay czy odtwarzanie zdjęć w formatach RAW z wielu aparatów fotograficznych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem