Hipnotyzujące autoportrety młodej artystki

Hipnotyzujące autoportrety młodej artystki

Elizabeth Gadd wychowała się na obrzeżach Vancouver w Kanadzie w otoczeniu zapierających dech w piersiach lasów, wzgórz, gór i oceanu. Aparat wzięła do ręki w wieku 14 lat, trzy lata później fotografia stała się jej pasją. Obecnie 21 letnia Elizabeth Gadd wykonuje autoportrety przedstawiające ludzi wchodzących w interakcje z naturą, mając nadzieję, że pozostawi widzów wypoczętych i zainspirowanych do obcowania z przyrodą.


Gdy tata Elizabeth Gadd udostępnił jej aparat, skierowała obiektyw na swoje psy, następnie wyszła z domu aby robić zdjęcia dzikim zwierzętom - ptakom, szopom, wiewiórkom, kojotom. Podczas długich spacerów zaczęła również fotografować krajobrazy i to był ten moment, w  którym fotografia stała się nieodłączną częścią jej życia.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem