Hit The Łódź - Fotofestiwal ogłasza datę i program

Hit The Łódź - Fotofestiwal ogłasza datę i program

Tegoroczna, jubileuszowa edycja Fotofestiwalu rozpocznie się 9.06.2016 i potrwa do 19.06.2016. Tematem przewodnim piętnastego festiwalu będzie doświadczenie, które od samego początku nierozerwalnie związane jest z fotografią – podróż oraz różne formy jej zapisu i prezentacji. Temat główny HIT THE ROAD: Fotografowie w drodze przybliży nam nie tylko urok szablonowej fotografii pocztówkowej, ale również formy, które ją przekraczają – fotografię konceptualną, dziennikarską i dokumentalną.


Przyjrzymy się dziełom Roberta Rauschenberga, współtwórcy pop-artu oraz fotografiom Davida "Chima" Seymoura, jednego z założycieli znanej na całym świecie agencji fotograficznej Magnum Photos. Wystawy spięte tematem Hit the Road kuratoruje Alison Nordström, dyrektor artystyczna Fotofestiwalu, wieloletnia kuratorka George Eastman House w Rochester, NY.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem