Horyzonty zdarzeń - charytatywna wystawa fotografii

Horyzonty zdarzeń - charytatywna wystawa fotografii

Już 10 października, w krakowskiej Fundacji Magazyn Kultury, rusza wystawa fotografii podróżniczej „Horyzonty zdarzeń”, autorstwa Olgi Komornickiej i Mateusza Michty. Wystawa potrwa do 25 października. W czasie jej trwania prócz podziwiania pięknych zdjęć przedstawiających: Patagonię, Wietnam, Nepal, Islandię, Gruzję i Hiszpanię, będzie można również nabyć wybraną pracę. Dochód ze sprzedaży dzieł zostanie przekazany na program stypendialny „Z rączki do rączki” dla utalentowanych dzieci z niezamożnych rodzin, realizowany przez Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika.


Tematem przewodnim eksponowanych zdjęć są zdumiewające krajobrazy: Patagonii, Wietnamu, Nepalu, Islandii, Gruzji i Hiszpanii oraz niesamowite portrety lokalnej ludności uwiecznione w obiektywie. Wystawa nie jest jednak tylko relacją z wyprawy podróżników, przyświeca jej również szczytny cel charytatywny. Przez 15 dni jej trwania, oprócz podziwiania niezwykłych fotografii można będzie je również nabyć lub zamówić w dowolnym formacie. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na program stypendialny "Z rączki do rączki" dla utalentowanych dzieci pochodzących z niezamożnych rodzin, realizowany przez Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika.

Reklama


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem