HP Laser Photo – papier 10x15 dla drukarek laserowych

HP Laser Photo – papier 10x15 dla drukarek laserowych

Firma HP poinformowała o wprowadzeniu na rynek pierwszego na świecie papieru fotograficznego dla drukarek laserowych w formacie 10x15cm. Charakteryzuje się on wysoką gramaturą oraz błyszczącą powłoką z obu stron. Dzięki czemu posłuży nam nie tylko do wykonywania wydruków fotografii, ale również  do tworzenia materiałów marketingowych w małej firmie.


p>HP Laser Photo 10x15cm jest inną odmianą cieszącego się duża popularnością na rynku papieru formatu A4 z linii HP Laser Photo. Dzięki nowemu papierowi uzyskamy wydruki o bogatych, żywych kolorach bez przebić na drugą stronę. Wydruki wykonane na nowym papierze odporne są na zarysowania, a dzięki szybkiemu schnięciu tonera wydruki pozbawione będą smug oraz rozmyć. Nowy papier pozwala na wykonywanie tanich, laserowych wydruków fotografii w formacie 10x15cm bez potrzeby wychodzenia z domu czy biura. Najlepsze wydruki uzyskamy używając drukarek z serii  HP Color LaserJet i tonerów HP ColorSphere, ale z powodzeniem możemy używać nowych papierów z innymi modelami.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem