HP SimpleSave Photo

HP SimpleSave Photo

Wielu z Was na pewno przechowuje na twardym dysku megabajty, jak nie gigabajty wszelakich zdjęć czy to wypomnień z wakacji czy z urodzin cioci. Leżakują sobie tam spokojnie dopóki nie stanie się tragedia czyli utracimy wszystkie zapisane dane. Dysk twardy odmówi posłuszeństwa lub przypadkowo zostanie sformatowany. Aby się przed tym zabezpieczyć należy co jakiś czas dokonywać backupu naszych danych.


Wielu albo o tym zapomina albo po prostu nie wie jak to prawidłowo wykonać. Z pomocą przyszła nam firma HP i jej najnowszy produkt HP SimpleSave Photo.  HP SimpleSave Photo automatycznie wyszukuje na dysku twardym zdjęcia oraz filmy, a to dlatego,że aparaty fotograficzne pozwalają na ich rejestrację i nagrywa na specjalne płyty DVD.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem