Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro - czy ich imponujące możliwości wynagrodzą brak wsparcie usług Google?

Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro - czy ich imponujące możliwości wynagrodzą brak wsparcie usług Google?

Huawei oficjalnie zaprezentowało nowe smartfony Mate 30 i Mate 30 Pro, których premiera odbyła się w cieniu politycznej afery związanej z sankcjami nałożonymi przez rząd USA na tego producenta. Jako że firmy ze Stanów Zjednoczonych nie mogą prowadzić interesów z Huawei, nowe urządzenia musiały obejść się bez usług Google. Chiński producent skupił się jednak na zachwalaniu innych osiągów nowego urządzenia mobilnego. Pojawia się więc pytanie, na ile w rzeczywistości sankcje będą dotkliwe dla użytkowników i firmy, a także czy uda się prezentowanym urządzeniom zrekompensować klientom niedogodności.


Brak wsparcia od Google oznacza, iż nowe smartfony nie mają preinstalowanych aplikacji takich jak m.in. Mapy Google, Gmail, przeglądarkę Chrome itp. Co więcej nie zawierają także sklepu z aplikacjami Google Play. Brak takiego wsparcia jest bardzo dużym problemem dla Huawei, jednakże firma postanowiła przede wszystkim zwrócić uwagę konsumentów na to, co mogą im dać smartfony Mate 30 i Mate 30 Pro, a nie to czego w nich brakuje. A to prezentuje się bardzo ciekawie.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem