Reżyser filmów John Wick i Deadpool 2 nakręcił spot promujący iPhone’a 11 Pro

Reżyser filmów John Wick i Deadpool 2 nakręcił spot promujący iPhone’a 11 Pro

W najnowszym filmie reklamowym Apple promującym iPhone’a 11 Pro można zobaczyć emocjonującą bitwę na śnieżki - ta zrealizowana w iście hollywoodzkim stylu produkcja została wyreżyserowana przez Davida Leitcha, który był odpowiedzialny za powstanie takich filmów jak John Wick czy Deadpool 2.


Dodatkowo wraz z premierą filmu reklamowego został udostępniony materiał pokazujący kulisy powstania produkcji. Jak widać David Leitch wykorzystał smartfony iPhone 11 Pro. Oczywiście musiały być wzbogacone o akcesoria, takie jak gimbale, klatki operatorskie czy oświetlenie, ale trzeba przyznać, że urządzenia te umożliwiają uzyskanie naprawdę zdumiewających efektów. Nie można też zapominać, że za tak dobry efekt odpowiada profesjonalna ekipa, która potrafi odpowiednio budować i łączyć ujęcia. Trudno jednak zarzucać Apple, iż udawało że jest inaczej czy próbowało przekonywać kogokolwiek, iż do uzyskania takiego efektu wystarczy samo urządzenie mobilne, nawet najbardziej zaawansowane. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem