iBuyPower VideoPC - tym razem dla filmowców

iBuyPower VideoPC - tym razem dla filmowców

iBuyPower znany producent zajmujący się przygotowywaniem zestawów komputerowych przeznaczonych dla graczy komputerowych postanowił tym razem zadowolić miłośników domowej edycji wideo, wprowadzając do oferty zestawy przygotowane do edycji wideo.W ofercie iBuyPower pojawiły się zestawy przygotowane specjalnie dla miłośników domowej edycji wideo. W nowej linii zestawów komputerowych VideoPC postawiono na szybkie kodowanie materiału wideo, tak więc we wszystkich  trzech modelach wykorzystano czterordzeniowe procesory Intela zamiast wysoko taktowanych procesorów dwurdzeniowych. Zestawy dostarczane są z 64-bitowym systemem operacyjnym Windows Vista, co pozwoliło na wyposażenie zestawów w maksymalnie 8GB pamięci RAM i jej pełne wykorzystanie.


fot. iBuyPower | Video Bot

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem