III Ogólnopolski Festiwal Diaporam Cyfrowych

III Ogólnopolski Festiwal Diaporam Cyfrowych

Ogólnopolski Festiwal Diaporam Cyfrowych, impreza organizowana po raz trzeci, ma na celu przybliżenie środowiskom fotograficznym sztukę diaporamy, jako środka wypowiedzi autorskiej wykorzystującej fotografię,  ale także dźwięk, technikę komputerową, projekcję, itd.


Projekt polega na realizacji ok. 19 przeglądów regionalnych na terenie kraju w okresie 10.05 - 30.09.2008r. Konkurs odbędzie się w 2 działach: DPA - krajobraz i przyroda, DOG - tematyka dowolna. Ten sam zestaw diaporam zostanie oceniony przez różne składy niezależnych jury w poszczególnych przeglądach. Za uzyskane, każdorazowo przez diaporamy
miejsca zostana przyznane punkty. Po zakończeniu wszystkich imprez ogłoszona zostanie klasyfikacja generalna w poszczególnych działach, która wyłoni laureatów konkursu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem