Ile można czekać na album ślubny? Nawet 18 miesięcy!

Ile można czekać na album ślubny? Nawet 18 miesięcy!

Jeśli fotograf spóźnia się z wydaniem ślubnego albumu i nie odbiera telefonów od zrozpaczonej panny młodej zawsze można polegać na mediach. Michelle Bell tak właśnie zrobiła. Opowiedziała dziennikarzom NewsChannel5 o niedopuszczalnych opóźnieniach w pracy fotografa i od razu sprawa nabrała tempa.


Michelle Bell brała ślub w czerwcu 2012 roku. Pamiątkowy album ślubny miał wykonać Jeff Schaffer, któremu narzeczeni zapłacili 1,800 $. Jednak zdjęć nie mają do tej pory. Bell wiedziała, że będzie musiała poczekać, ale zgodnie z umową nie dłużej niż trzy miesiące. Zdenerwowana mężatka próbowała dodzwonić się do fotografa, jednak bezskutecznie. Dzwoniłam do niego codziennie przez cztery tygodnie, ale nigdy nie oddzwonił. Wreszcie musiałam podać się za innego klienta, który chce wynająć Schaffera na swój ślub. Wtedy już się ze mną skontaktował - wyznaje Bell przed kamerą. To i tak nie przyniosło żadnych efektów. Par, które w niepewności oczekiwały swoich albumów jest więcej. Niektórzy czekali nawet 18 miesięcy na swoje wymarzone zdjęcia.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem