ILFORD Simplicity – system chemii do wygodnego wywoływania filmów

ILFORD Simplicity – system chemii do wygodnego wywoływania filmów

Na polskim rynku pojawił się system odczynników chemicznych w saszetkach, ILFORD Simplicity, przeznaczony do szybkiego i wygodnego wywoływania filmów w koreksach.ILFORD Simplicity to kompletny zestaw chemii do procesu wywołania czarno-białego filmu, składający się z:
 
  • ILFORD ILFOSOL 3 wywoływacz - saszetka 60ml
  • ILFORD ILFOSTOP przerywacz - saszetka 30ml
  • ILFORD RAPID FIXER utrwalacz - saszetka 100ml
  • ILFORD ILFOTOL zwilżacz - saszetka 25ml
 
Użytkownik po rozcieńczeniu koncentratów uzyskuje po 600ml roztworu każdego z odczynników co pozwala na wywołanie dwóch filmów 35mm (standardowy film w kasecie) lub jednego filmu 120. 
 
Odczynniki chemiczne ILFORD Simplicity dedykowane są dla hobbystów fotografii analogowej, którzy naświetlają nieduże ilości filmów, chcą je samodzielnie wywołać i nie chcą ryzykować zakupu dużych opakowań. 
 
ILFORD Simplicity szukaj w sklepach fotograficznych.
 
 
ILFORD Simplicity
Reklama

E-szkoła aktu


Jak tworzyć subtelne, delikatne, erotyczne lub odważne i prowokujące, pełne emocji akty? Zachwycający akt to umiejętne operowanie światłem i cieniem, budowanie atmosfery, właściwe wykorzystanie sprzętu fotograficznego.

 

Uczestnicząc w e-kursie dowiesz się jak fotografować ludzkie ciało w mieszkaniu, w plenerze oraz w studio. Zdobędziesz umiejętności do nawiązywania dobrego kontaktu z modelką lub modelem. W e-kursie znajdziesz również odpowiedź na pytanie, z jakiego sprzętu (aparaty, obiektywy, oświetlenie, akcesoria) należy korzystać w fotografii aktu.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

Autor: Materiały prasowe


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Akcesoria fotograficzneKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Krok w bok Łabędź który mówi Z podniesionym...czołem... daleko od miasta Bukiet kwiatów Gejzer 1