Indywidualna wystawa Krzysztofa Zielińskiego w Galerii Starter

Indywidualna wystawa Krzysztofa Zielińskiego w Galerii Starter

Indywidualna wystawa Krzysztofa Zielińskiego rozpocznie się 12 marca w poznańskiej Galerii Starter. Nosi ona tytuł "Wszystko w porządku?" - to kontynuacja fotograficznej opowieści artysty o ważnych dla niego miastach.


Indywidualna wystawa Krzysztofa Zielińskiego w Galerii STARTER: Wszystko w porządku? prezentuje kolejne fragmenty cyklu Briesen (1995-2009) opisującego osobiste relacje artysty z Berlinem, w którym mieszka. Tytuł cyklu to niemiecka nazwa Wąbrzeźna, rodzinnej miejscowosci artysty odsyłająca do osobistej problematyki ujawnionej we wcześniejszej realizacji o samym miasteczku (Hometown) - poszukiwania i definiowana tożsamości - w tym wypadku jako emigranta, Polaka w Niemczech, ale też po prostu SIEBIE w szczególnych bo określonych okolicznościach: geograficznych, społecznych i egzystencjalnych.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem