Inne oblicze Wawelu

Inne oblicze Wawelu

"Oglądanie starych fotografii miejsc doskonale znanych wszystkim Polakom zwykle wywołuje nostalgię, zachęca do zastanowienia się nad ich znaczeniem dla naszej historii, kultury, wreszcie dla nas samych. Taką wyjątkową okazję do porównania dawnego i współczesnego Wawelu stwarza wydany  niedawno album "Jan Bułhak. Wawel"".


15 stycznia na Zamku Królewskim odbyła się promocja albumu autorstwa Jana Bułhaka zatytułowanego "Jan Bułhak. Wawel". Historię Zamku Królewskiego, fotografa i jego prac przybliżyli słuchaczom: Jerzy T. Petrus- wicedyrektor ds. muzealnych oraz Olga Charzewska i Weronika Roztworowska z Działu Dokumentacji Fotograficznej. Na pytania dotyczące aspektu wydawniczego odpowiadał Bogdan Szymanik- prezes wydawnictwa BOSZ. Zabrakło niestety profesora Lecha Majewskiego- autora opracowania graficznego.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem