Zombie apokalipsa w słonecznikach – polujący na udane zdjęcia na Instagramie zdewastowali pole

Zombie apokalipsa w słonecznikach – polujący na udane zdjęcia na Instagramie zdewastowali pole

Całkiem niedawno w sieci widzieliśmy doniesienia o niecodziennych incydentach związanych z pojawieniem się tłumów opanowanych popularną grą, ludzi, którzy w wybranych miejscach chcieli złapać rzadko spotykanego pokemona. Wydaje się, że animowane stwory to nie jedyny wabik, a do takich zdarzeń może dochodzić również za sprawą chęci zdobycia wielu polubień na Instagramie i wykonania zdjęć w słonecznikach.


Słoneczniki zasypały Instagram

Gospodarstwo państwa Bogle z Ontario, na których polu rośnie około 1,4 miliona słoneczników, przeżyło prawdziwy najazd użytkowników Instagrama, którzy oszaleli na punkcie zdjęć w kwiatach. W ostatnim czasie  motyw ten cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych, co użytkownicy najpopularniejszego na świecie fotograficznego portalu chcą wykorzystać do zdobycia polubień i nowych obserwujących. Już w poprzednich latach właściciele uprawy pobierali opłaty za wstęp na pola w wysokości 7,50 USD. W tym roku zamierzali ponownie zarobić nieco na zainteresowaniu kwiatami, w szczególności że w poprzednich sezonach wszystko odbywało się bez większych kłopotów. Niestety wskutek tegorocznego zachowania odwiedzających, zostali zmuszeni do zamknięcia pola.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem