iPhone 12 zostanie prawdopodobnie wyposażony w aparat 64 MP

iPhone 12 zostanie prawdopodobnie wyposażony w aparat 64 MP

Dopiero co świat poznał jedenastą odsłonę iPhone’a, a już pojawiają się doniesienia na temat jego następcy - Okazuje się, że będzie on posiadał równie imponujące możliwości fotograficzne co obecny flagowiec producenta z jabłkiem w logo.


iPhone 12 - co nowego szykuje Apple?

Prawdopodobnie Apple wyposaży iPhone’a 12 Pro w aparat o rozdzielczości 64 MP. Jeżeli takie rozwiązanie pojawi się w ostatecznej wersji urządzenia, która trafi do sprzedaży, będzie wyglądało na to, że Apple postanowiło opuścić dotychczas znane mu terytorium rozdzielczości wynoszącej około 12 MP. Będzie to o tyle ciekawe, iż czołowi gracze na rynku smartfonów dawno już porzucili pęd za megapikselami w swoich flagowcach, wiedząc, iż niekoniecznie przekłada się to na lepszą jakość zdjęć. Dodatkowo zdali sobie sprawę, iż nabywcy przestali już śledzić tylko ten parametr, jak to miało miejsce na początku ery fotografii mobilnej.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem