iPhone Photography Awards 2018 – Polacy wśród wyróżnionych. Zobacz galerię najlepszych zdjęć wykonanych telefonem

iPhone Photography Awards 2018 – Polacy wśród wyróżnionych. Zobacz galerię najlepszych zdjęć wykonanych telefonem

Po raz pierwszy konkurs fotograficzny organizowany dla użytkowników smartfonów firmy Apple został zorganizowany 11 lat temu. Od tego czasu możliwości smartfonów rozwinęły się na tyle mocno, że powoli podział na fotografię mobilną i tradycyjną staje się sztuczny. Jednak wciąż patrząc na prezentowane w konkursie zdjęcia bywamy zdumieni, że zostały zarejestrowane smartfonami. Laureaci konkursu udowadniają, że urządzenie mobilne stało się „pełnoprawnym” narzędziem w rękach utalentowanych fotografów.


Co roku konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem – do tegorocznej edycji zostało zgłoszonych tysiące zdjęć, nadesłanych przez fotografów z ponad 140 krajów. Prace można było nadsyłać w ramach 18 kategorii: Abstrakcja (Abstract), Zwierzęta (Animals), Architektura (Architecture), Dzieci (Children), Florystyka (Floral), Krajobraz (Landscapes), Styl życia (Lifestyle), Natura (Nature), Wiadomości/Wydarzenia (News/Events), Inne (Other), Panorama (Panorama), Ludzie (People), Portret (Portrait), Serie (Series), Martwa Natura (Still Life), Zachód Słońca (Sunset), Podróż (Travel) i Drzewa (Trees). Główna nagroda i tytuł Grand Prize Winner Photographer of the Year Award powędrowały do Jashima Salama z Bangladeszu, który wykonał zdjęcie dzieci z grupy etnicznej Rohingya, oglądających w obozie dla uchodźców film o zasadach higieny. Do zarejestrowania tego obrazu użył iPhone'a 7.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem