5 lutego 2010, 16:03
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 9693 razy

iPlex, czyli filmy VoD za darmo w polskim odpowiedniku Hulu

iPlex, czyli filmy VoD za darmo w polskim odpowiedniku Hulu

iPlex był od 2008 płatną, internetową wypożyczalnią filmów VoD (Video on Demand). Teraz zdecydowano się na wprowadzenie - w miejsce opłat - reklam, po których obejrzeniu możemy cieszyć się wybranym filmem. W ofercie iPlex znajdują się takie tytuły, jak "Wojna polsko-ruska", "Apartament", "Prawo Brooklynu" i wiele innych.

Najpopularniejsze w lutym:

Te i inne filmy możecie za darmo oglądnąć w serwisie iPlex.pl. Wystarczy, że przed seansem poświęcicie trochę swojego czasu i obejrzycie przygotowane reklamy. iPlex na początku swojej działalności w roku 2008 działał na zasadzie płatnej wypożyczalni VoD - teraz postanowił wprowadzić właśnie opisaną powyżej zasadę.

iplex

Do oglądania przeróżnych produkcji - od komercyjnych, przez historyczne i przyrodnicze aż po kabarety i klasyczne bajki - nie potrzeba dodatkowego oprogramowania. Wideo w jakości PAL dostępne jest już dla użytkowników dysponujących łączem 256 kbit/s. Niektóre flimy - jak Gomorra czy Mądrość i Seks dostępne są w jakości HD. Żaden z filmów nie będzie przerywany reklamami. By oglądnąć dany obraz, wystarczy mieć na komputerze systemy Windows lub Mac OS X i przeglądarkę internetową. Nie musicie się nawet rejestrować czy logować - wystarczy kliknąć w odpowiedni link.

iplex vod filmy za darmo

Twórcy serwisu nie zapomnieli także o aspekcie społecznościowym - po każdym seansie będzie można dany tytuł polecić znajomym, skomentować go czy napisać recenzję.

 

Źródło: iPlex.pl, za: Dziennik Internautówwww.swiatobrazu.pl