iQuikD.o.F - głębia ostrości dla iPhone'a

iQuikD.o.F - głębia ostrości dla iPhone'a

Niezależny wytwórca aplikacji, emirBytes, zaprezentował niedawno iQuikD.o.F PRO 1.2 - program, który pozwala dodać wrażenie głębi ostrości do zdjęć wykonanych iPhone'em czy iPodem Touch.


iQuikD.o.F pozwala 'ajfonografom' kreować zdjęcia o bardziej artystycznym zacięciu, a jego główną zaletą jest to, iż użytkownik ma sporą kontrolę nad obszarerm, na który aplikuje się efekt rozmycia. Po ostatniej aktualizacji, producent usunął kilka błędów, dodał też parę nowych funkcjonalności. Można, przykładowo, wybierać między trzema typami efektów, można je wszystkie łączyć. Do dyspozycji i-OSowych fotografów oddano również 17 predefiniowanych ustawień (presetów), spośród których łatwo szybko wybrać i zastosować najbardziej odpowiedni układ.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem