Istoty jak z innej planety w każdym lesie - zobacz zdjęcia

Istoty jak z innej planety w każdym lesie - zobacz zdjęcia

Ponad 900 gatunków organizmów można zidentyfikować jako śluzowce - Dawniej uznawane za grzyby, pomagają w lasach rozkładać martwą roślinność. Przy tak wielu gatunkach istnieje ogromna różnorodność śluzowców, która zachwyciła makrofotografa Barry’ego Webba. Już wcześniej przez wiele lat fotografował grzyby, jednakże od jakiegoś czasu jego szczególną uwagę przykuły właśnie śluzowce.


Barry Webb fotografuje śluzowce - zobacz niesamowite makrofotografie

Poprzez swoją makrofotografię Barry Webb wprowadza nas w świat niezwykłych organizmów wyglądających jak nie z tego świata. "Niesamowita różnorodność form i kolorów śluzowców sprawia, że obsesyjnie szukam nowych gatunków do sfotografowania" zdradza fotograf. A jego zdjęcia dają rzeczywisty dowód różnorodności tych organizmów. Od kolorowych kulek po półprzezroczyste amorficzne kształty, śluzowce, które uchwycił Webb, przybierają niesamowitą różnorodność form i kolorów.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem