Jak bezpiecznie zarabiać na fotografii

Jak bezpiecznie zarabiać na fotografii

Fotografowanie to pasja, hobby, zainteresowanie i fascynacja - Ale fotografia to również źródło dochodów - i choć najczęściej są to dochody dodatkowe, uzyskiwane poza działalnością gospodarczą fotografa lub niestanowiące przedmiotu pracy etatowej, mogą stać się w pewnych sytuacjach źródłem kłopotów i nieoczekiwanych wydatków.


Internet pełen jest rad i koncepcji dotyczących fotograficznej aktywności, pozwalającej na zarabianie - krótka kwerenda pozwala na znalezienie setek różnych pomysłów - często naprawdę znakomitych. Próżno w jednak w internecie szukać usystematyzowanych porad, dotyczących zarabiania bezpiecznego (żeby to sprawdzić, wystarczy wpisać w wyszukiwarce jedną z fraz umieszczonych w cudzysłowie "jak bezpiecznie zarabiać na fotografii", "zarabianie na fotografii bez ryzyka", "bezpieczne zarabianie na fotografii" itp.). Dlatego dla wszystkich, którzy uzyskują lub chcą uzyskiwać dodatkowe przychody z fotografii opracowaliśmy e-kurs:


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem