Jak daleko się posuniesz? Bruce Weber oskarżony o molestowanie

Jak daleko się posuniesz? Bruce Weber oskarżony o molestowanie

Fala oskarżeń o nadużycia na tle seksualnym, która w ostatnich miesiącach zalała świat show-biznesu, nie ominęła również rynku fotograficznego. Choć nowe oskarżenia wobec fotografa Terry'ego Richardsona nie były wielkim zaskoczeniem, ponieważ pojawiały się regularnie od lat, to zakończenie współpracy z wydawnictwem Condé Nast International, wydającym takie tytuły jak „Vogue”, „Vanity Fair” czy „Glamour” – już tak. Kolejną przykrą niespodzianką jest oskarżenie Bruce’a Webera, znanego brytyjskiego fotografa mody i portrecisty gwiazd. Model Jason Boyce złożył w sądzie w Nowym Jorku pozew, w którym zeznał, że do incydentu doszło w grudniu 2014 roku.


Zrobił kilka zdjęć i poprosił, żebym zdjął ubranie. Później kazał mi się pozbyć bielizny. Mówił, żebym poczuł, dokąd zmierza energia. Kiedy włożył mi palce do ust, wyszeptał mi do ucha: «Jak daleko się posuniesz? Jak ambitny jesteś?»" – zeznał Jason Boyce

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem