Jak fotografować padający śnieg?

Jak fotografować padający śnieg?

Po tym, jak już odpowiednio zabezpieczysz sprzęt przed wilgocią, możesz rozpocząć próby fotografowania padającego śniegu. Specjalnie pod tym kątem przygotowaliśmy krótki poradnik, który pomoże Ci w uzyskaniu dobrych kadrów. Takich, których nie będziesz się wstydzić pokazując je podczas Wigilii.


Jak fotografować padający śnieg? Wszystko zależy od tego, co chcesz uzyskać. Najpierw jednak trzeba zadbać o sprzęt i o siebie samego. W tym ostatnim pomoże Ci m.in. ten poradnik. Opisaliśmy tam, jak istotne są dobre, zapewniające swobodę ruchów rękawiczki, w jaki sposób przechowywać zapasowe akumulatorki. Nie wolno też lekceważyć różnicy temperatur. Po kilku godzinach używania aparatu na zewnątrz, zawsze warto - po powrocie do domu - odczekać jakiś czas przed jego uruchomieniem. Pamiętaj też o tym, że obiektyw będzie na sto procent zaparowany w takich sytuacjach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem