Jak powstało to zdjęcie?

Jak powstało to zdjęcie?

Fotografia ślubna to trudny orzech do zgryzienia. Autorzy prześcigają się w pomysłach na sposób wykonania zdjęć, metody ich obróbki czy miejsce sesji. Pary młode są coraz bardziej wymagające – i dobrze! Mamy większe pole do popisu. Tematem dzisiejszego odcinka cyklu „Jak powstało to zdjęcie” jest oryginalna fotografia nowożeńców.


Fotografię, którą widzicie, wykonałem podczas jednej z sesji ślubnych. Ola i Tomek to młoda i energiczna para, dlatego prócz wykonania typowo romantycznych zdjęć, chciałem uchwycić ich w bardziej dynamicznych sytuacjach. Pomysł na zdjęcie pojawił się spontanicznie, gdy przejeżdżaliśmy obok wielkiego  Audi, w którym siedzieli panowie spod ciemnej gwiazdy. Dlaczego by nie zrobić czegoś innego niż tylko przytulanie i pocałunki? – pomyślałem. Tak właśnie zrodziła się idea zdjęcia, na którym panna młoda ma być zabójczynią, chowającą dość nieudolnie swojego męża do bagażnika. Zabrakło tylko porządnego pistoletu i kilku litrów krwi.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem