Jak prezentować zdjęcia?

Jak prezentować zdjęcia?

Zdjęcia bardzo dobrze sprawdzają się jako prezenty. Jednak, żeby zdjęcie stało się dobrym prezentem, należy je dobrze... zaprezentować. Aby wzbudzić pozytywne emocje w obdarowanym, warto znaleźć odpowiednią oprawę dla fotografii. Dla zdjęć artystycznych lub rodzinnych, do których często się wraca, może to być na przykład fotokalendarz.


Szczególnie przed świętami i Nowym Rokiem czy Dniem Babci wiele osób poszukuje prezentów dla swoich bliskich. Zamiast udawać się w ostatniej chwili do hipermarketu, warto wcześniej pomyśleć o przygotowaniu lub wybraniu odpowiednich zdjęć. Jeśli jesteś zawodowym fotografem – możesz pomyśleć o przygotowaniu fotoprezentów nie tylko dla swoich bliskich, ale także o przygotowaniu taniej oferty dla swoich klientów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem