Jak prowadzić fotoblog?

Jak prowadzić fotoblog?

Założyłeś fotoblog. Teraz czeka Cię trudniejsze zadanie - musisz go porządnie i systematycznie prowadzić. Pamiętaj jednak, że "trudniejsze" nie znaczy "nieprzyjemne". Zwłaszcza wtedy, gdy popatrzysz na swój blog z perspektywy czasu i zobaczysz cały swój fotograficzny dorobek.

Konsekwencja w działaniu

Do tego jednak potrzebna jest konsekwencja i wspomniana systematyczność. Nie muszą to być żelazne ramy, ale im więcej ciekawych publikacji, tym lepiej. Regularne "wrzucanie" pomaga też przyzwyczaić Czytelników do Twojego bloga, pozwala im wyrobić nawyk odruchowego wpisywania adresu Twojej strony w pasek przeglądarki. Poprzez niezaniedbywanie swojej strony okazujesz też odwiedzającym ją ludziom szacunek; wybrali Twój blog spośród tysięcy innych, więc zadbaj o to, by na nim zostali. Sprawdź opis (choćby pod kątem ortografii) przed ostatecznym wciśnięciem przycisku "Publikuj", zerknij na podgląd, by stwierdzić, czy na pewno wszystko dobrze wygląda. Czy czcionka została dobrze dobrana, czy fotografia jest w odpowiednim dla siebie miejscu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem