Jak z bajki... cudowne zdjęcia rosyjskiej fotografki

Jak z bajki... cudowne zdjęcia rosyjskiej fotografki

Margarita Kareva pochodzi z Ekaterinburga (Jekaterynburg). Z wykształcenia ekonomistka fotografuje zaledwie od sześciu lat, a pasja ta już stała się jej głównym źródłem utrzymania. Sesje zdjęciowe i warsztaty fotograficzne, które prowadzi odbywają się na całym świecie. "Większość z moich zdjęć to fotografie niekomercyjne, ponieważ bardzo ważne jest, aby robić przede wszystkim to, co się lubi" — mówi Margarita Kareva.


Drugą wielką miłością Rosjanki jest literatura, a w szczególności stare baśnie, które są wielką inspiracją w jej twórczości. Świat książkowych fantazji potrafi z wielkim talentem przenieść do prawdziwego życia za pomocą języka fotografii. Poza ludowymi legendami zakorzenionymi w rosyjskiej kulturze, Margarita przywołuje przed obiektyw takie postacie jak Czerwony Kapturek, Kopciuszek, Mały Książę czy Cruelli de Mon.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem