Jak ściągnąć wideo z YouTube

Jak ściągnąć wideo z YouTube

YouTube stało się usługą tak popularną, że często nawet osoby nie korzystające na codzień z internetu wiedzą o jej istnieniu - najbardziej popularne wideo pojawiały się nawet na łamach telewizyjnych serwisów informacyjnych. Dziś dowiecie się w jaki sposób ściągnąć na dysk twardy film umieszczony w portalu przez innego użytkownika.


Choć YouTube nie wykorzystywał jako pierwszy technologii streamingu wideo, to śmiało można powiedzieć, że zrewolucjonizował internet. Po raz pierwszy użytkownicy dostali szansę na podzielenie się swoją twórczością wideo bez konieczności wykupywania serwera i zakładania własnej strony internetowej. Streaming pozwolił również na oglądanie zamieszczonych materiałów zanim te zostały w całości ściągnięte na nasz dysk twardy i mimo pewnej niewygody i ograniczeń wszyscy przyzwyczailiśmy się do oglądania w taki sposób i ewentualnie czekania "aż się wideo załaduje" jeśli akurat mieliśmy zapchane łącze. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem