Jeden strzał wystarczy - mocne zdjęcia kampanii UNICEF

Jeden strzał wystarczy - mocne zdjęcia kampanii UNICEF

Fotografie przygotowane przez Agencję Prolam Y&R dla UNICEF dobitnie pokazują, czym jest przemoc, szerząca się w Internecie w środowisku młodzieży. Każde ze zdjęć kampanii przypomina egzekucję wykonaną aparatem w telefonie, której ofiara może czuć się podobnie jak ktoś, kto za chwilę ma stracić życie. Kampania "One Shot is enough" w genialny sposób zwraca nam uwagę na ciemną stronę fotografii mobilnej.


Młody człowiek biorący do rąk aparat fotograficzny często staje się myśliwym, któremu dano prawo do odstrzału pewnej ilości zwierząt. Nie powstrzyma go przed wypełnieniem tego zadania fakt, że obiekty jego działalności fotograficznej będą cierpieć. Fotografie to potężne narzędzie i naszą rolą jako pełnoletnich miłośników fotografii, a do takich adresujemy publikacje w serwisie SwiatObrazu.pl, jest edukowanie chociażby otaczającą nas młodzieży: naszych dzieci, siostrzeńców czy kuzynów. Cyberprzemoc, której narzędziem jest przede wszystkim fotografia stanowi jedną z głównych przyczyn depresji i samobójstw wśród dzieci w szkole.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem