Jesienne przysmaki - nowy konkurs fotograficzny

Jesienne przysmaki - nowy konkurs fotograficzny

Słoneczna polska złota jesień już za nami. Przestawiliśmy czas na zimowy, każdego dnia jest coraz zimniej, a chłodne popołudnia i wieczory najprzyjemniej spędzamy w domach. To doskonała pora, a rozgrzać zziębnięty organizm potrawami przygotowanymi z jesiennych darów natury.

Zachęcamy do odrobiny wstrzemięźliwości, aby przed smakowaniem jesiennych potraw wykonać fotografię i zgłosić ją do konkursu "Jesienne przysmaki".


Jesień to prawdziwe zatrzęsienie owoców i warzyw, z których można przyrządzać niezliczoną ilość potraw: jabłka, śliwki, gruszki, dynie, cukinie, bakłażany, grzyby, kasztany, orzechy i wiele więcej… Wydawnictwo Helion oraz SwiatObrazu.pl zapraszają do udziału w konkursie "Jesienne przysmaki".


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem