"Jestem Aktywny" z Nikonem - golf i polo

"Jestem Aktywny" z Nikonem - golf i polo

Golf i polo – sporty stosunkowo mało znane, ale zdecydowanie warte poznania. Piękne, szlachetne i eleganckie. To właśnie im poświęcamy pierwszy odcinek nowego cyklu artykułów "Jestem Aktywny" z Nikonem. W cyklu przybliżać będziemy rozmaite sporty - zarówno te dobrze znane, jak i te nieco mniej. Podzielimy się również sposobami fotografowania poszczególnych dyscyplin. Zapraszamy!

Fotografowanie gry w golfa


Powszechnie wiadomo, że fotografowanie różnych dyscyplin sportowych wymaga całkowicie odrębnego podejścia do każdej z nich. Nie istnieje coś takiego jak sport łatwy do fotografowania, można wyróżnić jedynie mniej i bardziej trudne. Gra w golfa okazała się wyjątkowo ciężką sprawą dla fotografa. Bezcenną pomocą okazały się dla nas rady doświadczonych gracz,  wśród nich także mistrza polski Alexa Kleszcza. Alex i inni gracze dzielili się z nami niektórymi tajnikami tej pięknej gry, podsuwali także miejsca najbardziej dogodnego tworzenia efektownych fotografii.

 

nikon jestem aktywny golf i polo nikon nikkor


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem