JESTEM MODNY: Fotografia mody - praktyczny poradnik

JESTEM MODNY: Fotografia mody - praktyczny poradnik

Na początku chciałem Was powitać w tym cyklu artykułów - mam nadzieję, że na przestrzeni serii tekstów uda nam się przedstawić najważniejsze aspekty pracy fotografa zajmującego się komercyjną fotografią modową. Poruszę tu takie zagadnienia, jak przygotowanie teoretyczne, budowanie warsztatu pod konkretny projekt czy wreszcie skupienie się na podejściu typowo reklamowym – bo w końcu nasze zadanie polega również na promocji określonej kolekcji ubrań. Jak zatem zacząć?

Strona 1


Prezentowany poradnik jest starszy niż rok i niektóre wspomniane w nim urządzenia i oprogramowanie dostępne są w nowszych wersjach.

Idea zdjęć modowych

Najważniejsze jest to, byśmy zdawali sobie sprawę z celowości przeprowadzenia sesji zdjęciowej – albo nawet całej kampanii reklamowej. Musimy ustalić idee oraz charakter naszych działań odnoszących się do jak najbardziej poprawnego – również merytorycznie – przedstawienia pracy projektanta. Tutaj to właśnie on, często w połączeniu ze stylistą, będzie stanowić o wpływie na efekt końcowy naszej pracy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem