Jestem Twoim najlepszym zdjęciem, część II - architektura nowoczesna

Jestem Twoim najlepszym zdjęciem, część II - architektura nowoczesna

Druga część realizowanego we współpracy z firmą Nikon fotograficznego projektu przenosi nas w świat nowoczesnych budowli. W pogoni za najlepszym zdjęciem redaktorzy serwisu udali się do Warszawy, gdzie na różne sposoby uwieczniali na fotografiach intrygujące wieżowce i wszystko to, co się z nimi wiązało. Stolica okazała się dla nas bardzo gościnna, bowiem bez oporów oddała nam do dyspozycji to, co miała do zaoferowania jej nowoczesna architektura.
Wieżowce w czerni i bieli


Jeżeli ktokolwiek pragnie na terenie naszego kraju fotografować nowoczesną architekturę, powinien bez wątpienia zacząć od odwiedzenia Warszawy. Wprawdzie w większości większych miast Polski można natrafić na niejednokrotnie bardzo piękne i okazałe przykłady budownictwa ze szkła i stali, jednak to właśnie w stolicy tego typu budowli jest nie tylko najwięcej, lecz również są one najbardziej skoncentrowane. Dlatego właśnie rozglądając się za miejscem w Polsce, które miało stać się naszym plenerem na potrzeby realizacji drugiej części projektu "Jestem Twoim najlepszym zdjęciem", nie zastanawialiśmy się zbyt długo. Pozostało się tylko odpowiednio do tej krótkiej podróży przygotować, co już okazało się być nieco większym wyzwaniem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem


Spis treści