JESTEM w środku

JESTEM w środku

Fotografia wnętrz jest niezwykle wdzięcznym tematem. Wrotami do zdjęć zarówno artystycznych, jak i komercyjnych - a jeśli będziecie mieć szczęście, to jednych i drugich jednocześnie. To też swego rodzaju sposób na uwiecznianie ludzi bez ich faktycznego pokazania. Wnętrza są swoistymi antagonistami portretu, często pokazującymi więcej, niż klasyczne ujęcie twarzy czy sylwetki.

Artykuł sponsorowany.

Proste ściany i HDR


Pokój danej osoby powie odbiorcy, czym zajmuje się właściciel pomieszczenia. To ilustracja powiedzenia "jesteś tym, co robisz", podczas gdy większość portretów koncentruje się jednak na cechach zewnętrznych. Fotografia wnętrz w wymiarze artystycznym, osobistym, jest w stanie zdradzić nawet najskrytsze szczegóły osobowości mieszkającego, zachowując przy tym jego anonimowość. Tylko bezpośrednio zaangażowani będą wiedzieć, gdzie i czego szukać. Niewdrożeni w temat będą tylko snuć domysły.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem