14 października 2016, 10:37
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 1850 razy

Jestem zimowym cudem - nowy cashback Nikona

Jestem zimowym cudem - nowy cashback Nikona

„Jestem zimowym cudem” to kolejna edycja promocji cashback organizowana przez Nikon Polska. Promocyjny asortyment będzie dostępny od 14 października 2016 roku do 15 stycznia roku 2017. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 stycznia. Wysokości zwrotów zachęcają do zakupów. W przypadku obiektywów wynoszą od 220 do 1290 zł, lustrzanek – od 220 do 430 zł. Należy jednak pamiętać o tym, że uczestnik może otrzymać cashback za maksymalnie 4 produkty kupione w okresie promocji, w tym 3 obiektywy i 1 lustrzankę. Dla tych, którzy wybiorą lustrzankę i obiektyw został przewidziany specjalny bonus – zwrot od 220 do 860 zł podyktowany modelem obiektywu.

Oferta promocyjna uwzględnia obiektywy NIKKOR oraz lustrzanki o formatach DX i FX – zarówno w zestawach z obiektywami, jak i oddzielnie. Wśród nich znajduje się AF-S NIKKOR 300mmf/2.8G IF-ED VRII, niewielki gabarytowo obiektyw o zaskakująco długiej ogniskowej, a jednocześnie dość dużym otworze względnym, dzięki czemu można wykonać wysokiej jakości zdjęcia, nawet w trudnych warunkach pogodowych. . Z kolei AF-S DX NIKKOR 17-55MM F2.8G IF-ED to standardowy bardzo jasny obiektyw zmiennoogniskowy dla lustrzanek cyfrowych typu DX.. Oprócz tego możemy wybrać między innymi niezwykle precyzyjną lustrzankę D810 (FX) o wysokiej sprawności autofokusa lub lustrzankę D7200 (DX), która umożliwia optymalne ustawienie ostrości nawet przy oświetleniu na poziomie –3 EV oraz dysponuje technologią ułatwiająca dzielenie się zdjęciami. Zimowa promocja Nikon cashback "Jestem zimowym cudem" jest więc zarówno okazją dla szukających oszczędności profesjonalistów, jak i zachętą dla początkujących miłośników fotografii.

[kn_free]

[kn_advert]

Aby odpowiedniej wysokości zwrot trafił na konto bankowe, wystarczy zdecydować się na zakup produktu objętego promocją, a następnie wysłać zgłoszenie tradycyjną pocztą lub poprzez stronę nikon.pl/promocje. Do zgłoszenia powinny zostać dołączone kupon promocyjny, kopie: dowodu dokonania zakupu i karty gwarancyjnej.

Szczegóły i regulamin promocji dostępny na http://www.nikon.pl/promocje.  

 

 

 www.swiatobrazu.pl