Jestem zimowym cudem - nowy cashback Nikona

Jestem zimowym cudem - nowy cashback Nikona

„Jestem zimowym cudem” to kolejna edycja promocji cashback organizowana przez Nikon Polska. Promocyjny asortyment będzie dostępny od 14 października 2016 roku do 15 stycznia roku 2017. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 stycznia. Wysokości zwrotów zachęcają do zakupów. W przypadku obiektywów wynoszą od 220 do 1290 zł, lustrzanek – od 220 do 430 zł. Należy jednak pamiętać o tym, że uczestnik może otrzymać cashback za maksymalnie 4 produkty kupione w okresie promocji, w tym 3 obiektywy i 1 lustrzankę. Dla tych, którzy wybiorą lustrzankę i obiektyw został przewidziany specjalny bonus – zwrot od 220 do 860 zł podyktowany modelem obiektywu.


Oferta promocyjna uwzględnia obiektywy NIKKOR oraz lustrzanki o formatach DX i FX – zarówno w zestawach z obiektywami, jak i oddzielnie. Wśród nich znajduje się AF-S NIKKOR 300mmf/2.8G IF-ED VRII, niewielki gabarytowo obiektyw o zaskakująco długiej ogniskowej, a jednocześnie dość dużym otworze względnym, dzięki czemu można wykonać wysokiej jakości zdjęcia, nawet w trudnych warunkach pogodowych. . Z kolei AF-S DX NIKKOR 17-55MM F2.8G IF-ED to standardowy bardzo jasny obiektyw zmiennoogniskowy dla lustrzanek cyfrowych typu DX.. Oprócz tego możemy wybrać między innymi niezwykle precyzyjną lustrzankę D810 (FX) o wysokiej sprawności autofokusa lub lustrzankę D7200 (DX), która umożliwia optymalne ustawienie ostrości nawet przy oświetleniu na poziomie –3 EV oraz dysponuje technologią ułatwiająca dzielenie się zdjęciami. Zimowa promocja Nikon cashback "Jestem zimowym cudem" jest więc zarówno okazją dla szukających oszczędności profesjonalistów, jak i zachętą dla początkujących miłośników fotografii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem