Jeszcze raz o kolekcjonowaniu

Jeszcze raz o kolekcjonowaniu

Od przyszłego tygodnia w warszawskiej Zachęcie można oglądać obrazy z prywatnej kolekcji Krzysztofa Musiała. W zbiorze sami klasycy, jak mówi tytuł ekspozycji: „Od Siemiradzkiego do Czpaskiego”, czyli crème de la crème polskiego malarstwa.


Wiele pytań nasuwa się na myśl przy okazji tej wystawy. Jedno – nazwijmy to – radosne. Bo jak to się dzieje, że od wielu miesięcy każda otwierana w Zachęcie wystawa jest tak ciekawa? Czym różnią się kuratorzy i kuratorki z Zachęty od swoich braci i sióstr z innych placówek, że umieją tak zorganizować program galerii, że chce się tam chodzić nawet co tydzień? Mam nadzieję, że nie zapeszę, i że ta „fala” będzie trwać nadal, bo tydzień po tygodniu jest tam otwierana wystawa, na która po prostu trzeba iść!
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem