Jingna Zhang - utalentowana fotografka tworząca baśniowe fotografie i filmy

Jingna Zhang - utalentowana fotografka tworząca baśniowe fotografie i filmy

Jingna Zhang zajmuje się fotografią i filmem, dotykając obszaru mody, beauty i sztuk pięknych. Jej prace charakteryzują się baśniowością i malarską estetyką. Jingna Zhang urodziła się w Pekinie, a wychowywała w Singapurze. W czasie dorastania fascynowała się sztuką japońską i anime, grała też na pianinie. Osiągała sukcesy w sporcie – uprawiała strzelectwo z karabinka pneumatycznego i reprezentowała w tej dyscyplinie Singapur.


Gdy ukończyła 18 lat jej uwagę przyciągnęła fotografia cyfrowa, w związku z czym postanowiła nabyć swój pierwszy aparat (jednocześnie porzuciła karierę sportową). Bardzo szybko stała się profesjonalistką – w wieku 20 lat współpracowała z takimi markami jak Mercedes Benz, Ogilvy & Mather na Tajwanie czy Harper’s Bazaar w Singapurze. W tym czasie opublikowała swój pierwszy album Something Beautiful oraz miała indywidualną wystawę w The Art House.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem