24 czerwca 2019, 14:05
Autor: Materiały prasowe
czytano: 779 razy

Joby GorillaPod 3K PRO

Joby GorillaPod 3K PRO

10 lat temu JOBY stało się znane z pierwszego, rewolucyjnego opracowania elastycznych statywów pod nazwą GorillaPod. Od tego czasu firma nigdy nie przestała rozwijać swoich produktów i słynie z innowacyjnych rozwiązań dla fotografów, blogerów, influencerów oraz YouTuberów. Ponieważ aparaty stają się coraz bardziej wyrafinowane pod względem konstrukcji, materiałów i wydajności wzrosło zapotrzebowanie na lepsze narzędzia stabilizujące i statywy.

Nowa seria Joby GorillaPod 3K PRO jest idealnym profesjonalnym rozwiązaniem z przeznaczeniem do bezlusterkowców.

Seria Joby GorillaPod 3K PRO obejmuje następujące elementy:

Statyw GorillaPod 3K PRO

Zaawansowany statyw GorillaPod dla użytkowników bezlusterkowców klasy premium. Elastyczne nogi wykonane z metalowych modułów pokrytych miękkim tworzywem, które można owinąć wokół słupów lub gałęzi drzew. Może być również używany w pozycji stojącej jako zwykły statyw lub trzymany jako ręczny uchwyt.

GorillaPod Ballhead 3K Pro

Profesjonalna, kompaktowa głowica kulowa z przeznaczeniem pod cyfrowe lustrzanki. Posiada solidne, pojedyncze pokrętło regulacyjne, które umożliwia precyzyjne pozycjonowanie we wszystkich osiach. 

Idealnie pasująca do statywu GorillaPod 3K, głowica kulowa 3K Pro jest również wyposażona w montaż kompatybilny ze szwajcarskim systemem szybkiego zwalniania Arca, który doskonale współgra ze współczesnymi bezlusterkowcami. 

[kn_free]

Joby GorillaPod 3K Pro Rig

Elastyczny statyw przeznaczony dla vlogerów i innych twórców kontentu. Wspiera tworzenie profesjonalnych treści wideo z wykorzystaniem lustrzanki i akcesoriów zamontowanych na elastycznej platformie. 

Łączy w sobie najnowszy zestaw GorillaPod 3K Pro z 2 dodatkowymi elastycznymi ramionami, które można wykorzystać do montażu akcesoriów takich jak oświetlenie i mikrofony.

Joby GorillaPod 3K PRO

 

Joby GorillaPod 3K PRO

 

Joby GorillaPod 3K PRO

 

Joby GorillaPod 3K PRO

 

Joby GorillaPod 3K PRO

Joby GorillaPod 3K PRO

 

 www.swiatobrazu.pl