JPEGmini dla Maka wspiera rozdzielczość do 28 megapikseli

JPEGmini dla Maka wspiera rozdzielczość do 28 megapikseli

Kiedy po raz pierwszy pisaliśmy o JPEGmini, mało kto używał tego serwisu. W międzyczasie ilość odwiedzin strony izraelskiej firmy przekroczyła oczekiwania twórców, a dedykowana aplikacja na komputery z Mac OS X znalazła sobie stałe miejsce w pierwszej piątce najpopularniejszych programów fotograficznych.


JPEGmini to dziecko ICVT, firmy z Tel Avivu, która w 2011 roku zrewolucjonizowała algorytm kompresowania obrazków. Sam serwis webowy jest jedną częścią działalności startupu; kolejną stanowi dedykowana aplikacja dla Mac OS X. Od momentu premiery program zyskał sporą popularność, stając się jedną z pięciu najpopularniejszych pozycji w kategorii fotograficznej w wielu państwach, m.in. w Chinach, Japonii, Stanach Zjednoczonych czy Austrii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem