23 marca 2010, 17:08
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 3200 razy

K-Consult na targach Film Video Foto 2010

K-Consult na targach Film Video Foto 2010

Na stoisku K-Consult na pewno będzie ciekawie. Przedstawiciel takich firm, jak Sigma, Marumi, Hähnel, Lexar, Silk i Case Logic na 108 metrach kwadratowych, poza sprzętem fotograficznym, umieści także zabytkową Alfę Romeo z 1929 roku.

Miłośnicy fotografii już od czwartku będą mogli wypróbować najnowsze obiektywy Sigmy fotografując zabytkową Alfę Romeo. Warto zaznaczyć, że K-Consult organizuje jednocześnie akcję charytatywną na rzecz 2-miesięcznego Teo Naturskiego. Kupno symbolicznej cegiełki, z której dochód przeznaczony zostanie na walkę z fakomatozą pigmentowo-naczyniową, uprawnia do bezpłatnego testu wybranego szkła firmy Sigma.

Ponadto będzie można zapoznać się z filtrami Marumi, statywami Silk, kartami pamięci Lexar, plecakami i torbami firmy Case Logic oraz zasilaniem Hähnel.

Więcej szczegółów w poniższym komunikacie prasowym.

k-consult sigma case logic marumi hahnel lexar silk

Informacja prasowa

Zapraszamy na nasze stoisko na Film Video Foto 2010

Hala 1 Stoisko 31

W Łodzi, w dniach 25-27 marca 2010 roku już po raz trzynasty odbędą się Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video – FILM VIDEO FOTO, jak twierdzi organizator – "…jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branżowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie". Po raz kolejny wystawi się na nich ze swoją ofertą także nasza firma.

W tym roku swoją wyłącznie fotograficzną ofertę przedstawimy Państwu na 108 metrach kwadratowych. Tradycją jest już Studio Otwarte Sigma, na którym przez 3 dni targów można będzie korzystać z najszerszej oferty obiektywów na rynku. Jak zwykle, nie zabraknie też niezwykłych planów fotograficznych. Już od pierwszego dnia wprowadzimy naszych gości w filmowy klimat lat 20-tych i 30-tych. Centralne miejsce zajmie wspaniała Alfa Romeo z 1929 roku, a w określonych godzinach pobyt na naszym stoisku umili Państwu specjalna grupa aktorska.

Podczas najbliższych targów będą mogli zapoznać się Państwo także z ciekawą ofertą filtrów naszej najnowszej fotograficznej marki – Marumi Optical. Niezwykle szeroki asortyment akcesoriów tego japońskiego producenta znajduje się w światowej czołówce pod względem jakości i możliwości wyboru. Ponadto zaprezentujemy marki fotograficzne dla profesjonalistów: zasilanie Hähnel, karty pamięci Lexar, statywy Slik oraz torby i plecaki foto Case Logic.  

Ważnym dla nas akcentem tegorocznego spotkania będzie akcja charytatywna, prowadzona na rzecz chorego Teo Naturskiego. Teo ma dopiero 2 miesiące, a już przeszedł kilka operacji. Chłopiec urodził się z rzadką do zdiagnozowania chorobą o nazwie fakomatoza pigmentowo-naczyniowa. Leczenie, głównie chirurgiczne, potrwa jeszcze kilka lat. Każdy odwiedzający nasze stoisko może wesprzeć leczenie Teo, nabywając symboliczną cegiełkę, która uprawnia do bezpłatnego testu wybranego obiektywu Sigma.


Serdecznie zapraszamy!

 

 

Źródło: K-Consultwww.swiatobrazu.pl