Kalendarz Lavazza 2012, czyli autoportrety dwunastu fotografów na jubileusz

Kalendarz Lavazza 2012, czyli autoportrety dwunastu fotografów na jubileusz

Dwudziestą, jubileuszową edycję kalendarza Lavazza 2012 uczczono w wyjątkowo ciekawy sposób. Każdemu miesiącowi towarzyszą autoportrety fotografów, którzy przez lata pomagali realizować kolejne wydania.


O ile na wcześniejsze wydania kalendarza Lavazza nie mogliśmy narzekać, w edycji na rok 2012 stała się rzecz całkowicie bezprecedensowa. Na kartach znajdziemy autoportrety światowych sław fotografii: Erwina Olafa, Thierry'ego Le Gouès, Milesa Aldridge, Marino Parisotto, Eugenio Recuencego, Elliotta Erwitta, Finlaya MacKaya, Marka Seligera, Annie Leibovitz, Alberta Watsona, Davida LaChapelle i Ellen von Unwerth. Postaci te pomagały w ciągu ostatnich lat realizować kolejne wersje kalendarza Lavazza, powoli budującego swoją markę, wspinającego się na podium popularności, by w końcu spocząć obok kalendarza sygnowanego logiem Pirelli.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem