Kalendarz Lindner 2020 - koniec świata jest blisko

Kalendarz Lindner 2020 - koniec świata jest blisko

Kalendarze Lindner powodują wiele kontrowersji za sprawą zestawienia kobiecej nagości z promowaniem… trumien. Pierwsza edycja została zaprezentowana w 2010 roku i od tamtego czasu co roku publikowane są kolejne jego wersje. Cześć sesji miała swój specyficzny motyw przewodni, np. świat porachunków mafijnych w czasach prohibicji, miniona epoka, natura czy jawa i sen. Edycja na 2020 rok pokazuje historię dwóch kobiet, które przeżywają ostatni dzień przed końcem świata.


Kalendarz Lindner 2020 - nagie modelki i trumny w obiektywie Jacka Szymańskiego

Lindner to producent trumien, który postanowił w 2010 wypromować swoje produkty za pomocą kalendarza przedstawiającego erotyczne zdjęcia, na których kobiety pozują przy trumnach. Ten kontrowersyjny pomysł spotkał się z dużym rozgłosem, a o kolejnych edycjach pisały m.in. CKM, Playboy, Polska The Times, Wprost, Polityka czy Life, a także był omawiany w telewizji (TVN24 czy Polsat News). 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem