Kalendarz Olmet 2018 – śląski Pirelli wraca do gry

Kalendarz Olmet 2018 – śląski Pirelli wraca do gry

Naśladowców idei erotycznego kalendarza z klasą stanowiącego wizytówkę jakiejś marki pojawia się każdego roku sporo, w tym również i w naszym kraju. Począwszy od zupełnie zwyczajnych mniej i bardziej subtelnych aktów, po wieloletnie projekty mające w założeniu głównie szokować, tak jak choćby coroczne trumienne wydawnictwa Lindnera. Jedną z ciekawszych tego typu inicjatyw jest wydawnictwo firmy Olmet – największego śląskiego składu złomu. Kalendarz ten, którego pierwsza edycja ukazała się jeszcze w 2011 roku i który szybko doczekał się przydomku „śląski Pirelli” wraca właśnie na rynek po dwuletniej przerwie. I wygląda zaskakująco dobrze.


Nagie kobiety w składzie złomu? Brzmi to co najmniej komicznie, a jednak w momencie ukazania się po raz pierwszy i w kolejnych latach kalendarz firmy Olmet spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Tym bardziej, że zawsze było to wydawnictwo powstające w celach charytatywnych i tak też jest tym razem. W odróżnieniu od ostatnich dwóch wersji (na 2014 i 2015 rok – potem nastąpiła ponaddwuletnia przerwa w wydawaniu), które stanowiły spory odwrót od wypracowanego wcześniej stylu, edycja 2018 wraca do korzeni.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem