Kalendarz Pirelli 2011 - są pierwsze zdjęcia

Kalendarz Pirelli 2011 - są pierwsze zdjęcia

W Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z kalendarza Pirelli 2011, którego premiera miała miejsce 30 listopada w Moskwie. Jak zapewne pamiętacie, fotografem tegorocznej edycji jest słynny projektant Karl Lagerfeld, a przed jego obiektywem stanęły m.in. Anja Rubik i Magdalena Frąckowiak.


Z tego co widać po pierwszych zdjęciach, kalendarz Pirelli 2011 będzie utrzymany w tonacji monochromatycznej. Wszystkie bowiem do tej pory opublikowane fotografie są czarno-białe. W tegorocznej edycji zobaczymy również dwie Polki, mogące pochwalić się statusem najchętniej zatrudnianych modelek - mowa o Magdalenie Frąckowiak i Anji Rubik. Zdjęcia wykonuje Karl Lagerfeld, ikona światowej mody, człowiek, który od wczesnych lat 80-tych kieruje domem mody Chanel. Obrazy powstały w jego prywatnym studiu fotograficznym w Paryżu - każde zdjęcie nawiązuje w jakiś sposób do świata mitów i legend, które są jedną z największych pasji słynnego dyktatora mody. Premiera kalendarza miała miejsce 30 listopada w Moskwie. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem